Vítejte!

Velkoobchod

Velkoobchodní prodej je určen pro partnery, kteří zde mohou nakoupit zboží pro další prodej koncovému zákazníkovi, jako relaxační a rehabilitační pomůcky do masážních salonů a wellness center, můžete zde také objednat polštářky pro jednorázové velkoobjemové zakázky, např. pro reklamní kampaň, jako dárek pro zaměstnance, hotelové hosty, účastníky workshopů a seminářů, klienty domovů pro seniory atd.

Před potvrzením registrace budete požádáni o IČ. VO ceny se zobrazí po potvrzení VO registrace. Minimální výše objednávky 2500,- Kč (bez poštovného). Při nákupu nad 4500,- Kč poštovné zdarma (PPL, Česká pošta). 

Polštářky dodáváme pro celou ČR i na Slovensko pod obchodní značkou “Krásný sen”, obchodníkům z našeho regionu a, pokud to bude lépe vyhovovat, tak i do jiných míst pak můžeme nabídnout etiketu s lokálním označením místa výroby “Šumavský ……….”. Na přání je také možné připravit Vaši vlastní, jedinečnou etiketu.

Bude-li Vám scházet jakákoliv informace, případně pokud najdete v eshopu nějakou chybu, neváhejte nás, prosím, ihned informovat: vonavepolstarky@levandulik.cz (tel: 730930015).

Děkujeme a přejeme příjemný nákup.

Registrovat se můžete na stránce Přihlášení/registrace nebo přímo zde:

Velkoobchodní registrace:

 

Zboží v košíku

Your Cart is Empty

Zpět do obchodu