Vítejte!

Velkoobchod

Eshop pro velkoobchodní odběratele zde: velkoobchod.levandulik.cz

Velkoobchodní prodej je určen pro partnery, kteří mohou nakoupit zboží pro další prodej koncovému zákazníkovi, jako relaxační a rehabilitační pomůcky do masážních salonů a wellness center, můžete také objednat polštářky pro jednorázové velkoobjemové zakázky, např. pro reklamní kampaň, jako dárek pro zaměstnance, hotelové hosty, účastníky workshopů a seminářů, klienty domovů pro seniory atd.

Pro registraci jako VO zákazník vyplňte registrační údaje: Přihlášení/registrace Zpravidla do 24h (nejčastěji následující den dopoledne) dojde ke kontrole údajů (zejména IČ), a budete informováni o zpřístupnění eshopu. VO ceny se zobrazí přihlášeným uživatelům po potvrzení VO registrace. Minimální výše objednávky 2500,- Kč (bez poštovného). Při nákupu nad 4500,- Kč poštovné zdarma. 

Polštářky dodáváme pro celou ČR pod obchodní značkou “Voňavý polštář”, obchodníkům z našeho regionu a, pokud to bude lépe vyhovovat, tak i do jiných míst pak můžeme nabídnout etiketu s lokálním označením místa výroby “Šumavský polštář”. Na přání je také možné připravit Vaši vlastní, jedinečnou etiketu.

Bude-li Vám scházet jakákoliv informace, případně pokud najdete v eshopu nějakou chybu, neváhejte nás, prosím, ihned informovat: eshop-levandulik@seznam.cz (tel: 730930015).

Děkujeme a přejeme příjemný nákup.

Zboží v košíku

Your Cart is Empty

Zpět do obchodu